24
Чер

Відкрито реєстрацію на третій Фестиваль Ідей в Одесі

Фестиваль Ідей 2019 — щорічна подія, яка збирає тисячі лідерів з усієї України, оголосив про відкриття реєстрації. Цього року організатори Фестивалю очікують більше трьох тисяч учасників. До участі запрошено понад 100 спікерів з України, Канади, Австрії, Польщі та інших країн. Вони поділяться ідеями, що сьогодні є в авангарді бізнесу, науки, медіа, освіти, медицини, державного врядування, культури та креативних індустрій.

Третій Фестиваль Ідей відбудеться 24-26 серпня в Одесі та стане найбільшою інтелектуальної подією для лідерів в Україні. Під час прес-конференції 27 червня в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещактик 2) організатори Фестивалю Ідей представлять:

  • Cпікерів, які завітають в Одесу з-за кордону та міст України.
  • Презентують концепцію цьогорічного Фестивалю Ідей та тематичні напрями.
  • Представлять оновлену візуальну айдентику.
  • Оголосять перелік майданчиків та локацій, де відбудуться події Фестивалю Ідей 2019.

Спікери:

  • Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, член Програмного комітету Фестивалю Ідей 2019
  • Олександр Доброєр, керівник програм Impact Hub Odessa, член Програмного комітету Фестивалю Ідей 2019
  • Марина Гончаренко, співзасновниця Impact Hub Odessa, членкиня Програмного комітету Фестивалю Ідей 2019

 

Дата та час: 27 червня 2019, 11.00-11.50

Місце: Український кризовий медіа-центр (вул. Хрещатик 2)

 

З питань акредитації на прес-конференцію звертайтеся до Павла Білодіда, pb@aspeninstitutekyiv.org

 

***

Фестиваль Ідей — це відкрита платформа для співтворення, місце зустрічі тисяч лідерів, що створюють нову Україну. Вже втретє ми збираємо в Одесі лідерів з різних сфер: бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни. Організатори події Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa.  Сайт>>   Фейсбук>>                                 

 

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

 

Impact Hub Odessa – це спільнота людей із різних сфер, котрі генерують нові ідеї, діляться практиками створення корисних проектів, стартують та підсилюють суспільно важливі ініціативи. Ми об’єднуємо активних та відповідальних людей, готових і до нових викликів, і до нових можливостей.

Leave a Reply