13
Вер

Третій Фестиваль Ідей в Одесі відбувся!

Три дні, 119 подій, 156 спікерів з 11 країн, 28 дискусій на 9 локаціях, 2 вечірки і більше 130 годин інтелектуального та надихаючого контенту. Таким був Фестиваль ідей 2019, учасниками якого стали майже 3000 лідерів з усієї України!

Ми часто зауважуємо, що учасниками Фестивалю Ідей є не менші експерти та мислителі, ніж наші шановані спікери. І саме це робить Фестиваль Ідей унікальною подією для України, що збирає, незалежно від сфери діяльності, лідерів для обміну ідеями. Філософи, митці, бізнесмени, науковці, громадські активісти, лікарі, вчителі, журналісти та всі, хто займає проактивну життєву позицію, вже втретє зустрілися в Одесі, щоб на три дні перетворити місто на всеукраїнський інтелектуальний хаб.

Ми віримо, що на перетині різних сфер здатні народжуватися по-справжньому проривні ідеї та рішення, що сьогодні так потрібні Україні. Ми мріємо, щоб Фестиваль Ідей і надалі зростав в масштабну платформу для зустрічі лідерів з усієї України та спонукав до появи подібних подій по всій Україні. Ми переконані, що завдяки силі синергії, розвитку культури діалогу та практиці формувати спільну візію нашого майбутнього нам вдасться побудувати суспільство доброго життя.

Ми радіємо, що Фестиваль Ідей став прикладом об’єднання лідерів та інституцій задля спільної мрії. Ми дякуємо всім і кожному, хто долучився до організації цього дійства. Дякуємо нашим Амбасадорам, які розділили місію Фестивалю та фінансово підтримали його. Дякуємо нашим спікерам та надійним партнерам: OSCE Project Co-ordinator in Ukraine Міжнародний фонд “Відродження” #AustriaUkraine2019 Pro Bono Club Ukraine Qatar Airways Наш Формат espreso.tv UA: Суспільне мовлення Сегодня Mind. UA Буквы Na chasi CASES INSCIENCE КунштPEN Ukraine LIGA.net УП.Життя DIVO VODA Моршинська. Дякуємо нашим неймовірним волонтерам, які віддано допомагали нашим спікерам та учасникам у різних куточках Фестивалю.

Окремо щиро дякуємо співорганізаторам і нашим друзям з Impact Hub Odessa та особисто Егор Гребенников за велику працю, яку вдалось разом реалізувати.

Разом зможемо більше!

До зустрічі на Фестивалі Ідей 2020!

Leave a Reply