1
Сер

Тема здоров’я на Фестивалі ідей 2018

Протягом всієї відомої історію людства здоров’я є розглядалось як фундаментальна цінність, основа  щасливого та успішного життя. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що здоров’я — це не тільки відсутність хвороб, а радше стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя.

Здоров’я залежить від найрізноманітніших впливів, яких зазнає сучасна людина – змінюється наш раціон, прискорюється ритм життя, збільшується інформаційний тиск. Біотехнологічна індустрія повсякчас розширює спектр доступних хімічних сполук та організмів з запрограмованими властивостями.

Лікарі пропонують нові форми організації медичної допомоги, нові підходи до лікування захворювань, які раніше вважалися фатальними. 

Програмний потік «Здоров’я» збере спікерів з різними підходами до захисту та покращення здоров’я. Презентації, лекції та дискусії дозволять учасникам Фестивалю ідей краще зрозуміти сучасні підходи до збереження здоров’я в різних вимірах — особистому, громадському та професійному.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей? [maxbutton id=”2″ ]


[maxbutton id=”4″ url=”http://www.2019.ideasfest.in.ua/%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0/” text=”Спікери потоку” ]

2 Responses

 1. Marta

  Добрый день, подскажите где и во сколько будет лекция Наталии Самойленко?
  Спасибо.

  1. k.voyt

   Доброго дня, Марта!
   Лекція Наталії Самойленко будет 24 серпня о 18:00 у 4сity

Leave a Reply