22
Лип

Стань волонтером Фестивалю ідей 2018

Три дні, які зберуть більш як 1500 учасників з усієї країни та понад 50 спікерів з їх кращими ідеями. Чи це все можливо без підтримки та драйву волонетрів? Сумнівно.

Найсучасніші майданчики Одеси, розмаїття форматів — більш ніж 100 лекцій, бесід, панельних дискусій, презентацій, сніданків та вечірок; новий рівень нетворкінгу. Саме тут обговорюватимуться ідеї, що вже змінюють Україну.

Хочете стати волонтером Фестивалю ідей? Маєте унікальну можливість долучитись до організації події великого масштабу, стати частиною команди і дізнатись, як все працює зсередини.
Незалежно від віку та досвіду, ми будемо раді бачити тих, хто хоче вдосконалювати себе і світ довкола.

[maxbutton id=”4″ url=”https://goo.gl/kYmwxp ” text=”СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ” ]

Разом з партнерами підготували для волонтерів навчальні сесії з комунікацій, публічних виступів, маркетингу та багато іншого. Ви зможете стати резидентом Impact Hub Odessa і працювати у креативному просторі з надихаючими людьми. Це гарна можливість.

Не хвилюйтесь про робочий графік — ми турбуємось про наших волонтерів, тому кількість завдань і годин роботи не будуть понаднормовими.

Вже зараз можна долучитись, якщо вам цікаво комунікувати зі спікерами та учасниками фестивалю або вести відеоблог.

Ми відкриті до будь-яких ініціатив і пропозицій, які зроблять Фестиваль ідей ще крутішим. Просто вкажіть, чим ви хотіли б займатись в коментарях до реєстраційної форми: https://goo.gl/kYmwxp

Подати заявку модна до 28 липня. Далі  — відбір та навчання.

[maxbutton id=”4″ url=”https://goo.gl/kYmwxp ” text=”СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ” ]

Leave a Reply