1
Сер

МІСЬКІЙ ПРОСТІР — про що цей потік?

Більшість населення земної кулі живе у містах. І в майбутньому процес урбанізації буде лише збільшувати маштаб. Це створює нові проблеми та виклики для життя людини у місті, а також для усіх, хто несе відповідальність за створення міського простіру як життєвого середовища сучасної людини.

Метою тематичного потоку «Міський простір» є осмислення майбутнього українських міст через публічне представлення актуальних проектів, ініціатив та наукових напрацювань у сфері урбаністики.

Учасникам будуть запропоновані концептуалізація основних викликів для розвитку міст, представлені  актуальні процеси перетворень, що реалізуються в українських містах та зумовлюють їх стійкість до викликів.

Очікуйте і на простір для широкого представлення низових проектів та ініціатив (зокрема реалізованих громадськими рухами та соціально відповідальним бізнесом), що сприяють інтегрованому розвитку та широкому залученню громадян до розвитку міст. 

Тематичний потік «Міській простір» Фестивалю ідей 2018 уможливить спілкування урбаністів, просторових дізайнерів, архітекторів, представників бізнесу та влади.

У рамках потоку будуть розглянуті тенденції розвитку сучасних міст. залучення громадян до розвитку міст, процеси децентралізація в Україні, висвітлені сучасні підходи до міського дизайну та планування. Будуть обговорюватись особливості міської економіки (сучасної та міст майбутнього).

Спікери потоку «Міській простір» торкнуться проблем чистого міського довкілля, дослідження та дизайну міського середовища, безпеки в містах, розглянуть питання спільноти та справедливого користування містом. 

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей? [maxbutton id=”2″ ]


[maxbutton id=”4″ url=”http://www.2019.ideasfest.in.ua/%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%D1%80/” text=”Спікери потоку” ]

Leave a Reply