17
Лип

Безпека — тематичний потік Фестивалю ідей 2018

Безпека в найширшому розумінні є фундаментальною цінністю будь-якого суспільства. На думку Зигмунда Фройда, безпека досягається тільки тоді, коли безконтрольний, розгнузданий і безладний, часто-густо навіть вибуховий виплеск бажань замінюється порядком — «видом примусу, який визначає (після того, як закон прийнято одного разу і для всіх), коли, де і що має бути зроблено так, щоб при схожих обставинах можна було уникнути вагань і невизначеності».

Сучасна людина задля вільного розвитку потребує безпеки в різноманітних вимірах: це і особиста безпека, і захист власності, і оборона держави, і гарантування громадянських прав та свобод.

Все більш актуальною для нас є кібербезпека — і як захист автоматизованих систем управління складними інфраструктурними процесами, і як убезпеченість наших особистих даних в цифровому просторі, що de facto охоплює сьогодні глобальну людську спільноту з її строкатими ціннісними засадами, звичками та способами життя.

Даний тематичний потік Фестивалю ідей 2018 пропонує учасникам познайомитись з основними факторами, що визначають багатовимірний простір безпеки сучасної України.

Спікерами потоку «Безпека» будуть керівники та провідні експерти Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Національної поліції України, Центру ім. Разумкова та інші відомі фахівці, діяльність яких безпосередньо пов’язана з безпековою проблематикою.

Запрошуємо вас взяти участь в наших інтерактивних заходах — там ви зможете почути відповіді на свої питання щодо найбільш важливих складових безпекової ситуації в Україні сьогодні та в найближчому майбутньому. Ми впевнені, що це допоможе вам краще визначити власні пріоритети та життєві траєкторії.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей? [maxbutton id=”2″ ]


[maxbutton id=”4″ url=”http://www.2019.ideasfest.in.ua/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0/” text=”Спікери потоку” ]

tst

Leave a Reply